konkurs plastyczny
konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Miło nam poinformować, że aż 16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Po raz kolejny nasi młodzi artyści mieszkańcy pokazali swój talent plastyczny i wykazali się kreatywnością w ujęciu tematu.

We wtorek, 7 marca, w CKSiR „Sokół” w Sieniawie odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu plastycznego. W kategorii klas I-III „Moje ulubione przysłowie polskie” laureatkami zostały uczennice naszej szkoły : Natalia Bednarska, Ewa Mazurek i Oliwia Pawlikowska. W kategorii klas IV-V „Mem popularyzujący język polski” wyróżniono prace trojga naszych uczniów z klasy IV: Patrycji Gołąb, Bartosza Radawca i Karola Szczygła.

Nagrody zwycięzcom oraz pamiątkowe dyplomy i upominki uczestnikom konkursu wręczył dyrektor CKSiR ” Sokół” Artur Boczarski.

W szkole podczas apelu dyrektor szkoły Monika Kwaśniewska wręczyła pozostałym uczestnikom dyplomy i upominki za udział, które otrzymali: Hubert Ciurko, Marcel Wiecheć, Maja Oleszczuk, Amelia Pyrczak, Paulina Radawiec, Alicja Bednarska, Tomasz Szynal, Filip Czwakiel, Małgorzata Książek i Anna Nakonieczny.

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom!