gala nowin
gala nowin

Gala Plebiscytu Edukacyjnego

W środę  15 lutego 2023 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala  największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego  organizowanego przez Gazetę Codzienną „Nowiny”.

Galę swoją obecnością uświetnili: Wojewoda Podkarpacki-  p. Ewa Leniart, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego- p.  Jerzy Borcz oraz Podkarpacki Kurator Oświaty- p. Małgorzata Rauch. Nagrodzono nie tylko nauczycieli, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorów.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów  w kategorii Szkoła  znalazła się nasza szkoła:  I miejsce w powiecie i III w etapie wojewódzkim. 
Na wspaniałej gali  naszą szkołę reprezentowała  pani Dyrektor Monika Kwaśniewska , która   odebrała dyplom oraz voucher na promocję  placówki  na łamach „Nowin” i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł oraz  zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudce-   specjalny dyplom, a dodatkową nagrodą jest voucher o wartości 1000zł na zakup sprzętu RTV lub AGD oraz prezentacja w dodatku do gazety, w którym zostaną przedstawieni laureaci plebiscytu. Pragniemy dodać ,że nasza pani Dyrektor była również nominowana w kategorii Dyrektor Roku i znalazła się w pierwszej dwudziestce pośród ponad dwustu nominowanych.

To dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie i wielki zaszczyt. Wiemy, że zobowiązuje…