jesien
jesien

Konkursy inspirowane jesienią…

  • Post category:Aktualności

Za oknem już zimowy krajobraz, jednak w kalendarzu gości jeszcze JESIEŃ, którą przedszkolaczki   postanowiły uroczyście pożegnać. W tym celu wraz z całymi rodzinami przygotowały przepiękne prace plastyczne inspirowane  wybranym wierszem o tematyce jesiennej.

Na pracach zagościła jesień w sadzie, na wsi, w górach… Wszystkie dzieła zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik  i kreatywnością. Wybór najciekawszych był utrudniony, dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkich artystów!!!

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 12 grudnia 2022r. Tego dnia odbywał się również konkurs recytatorski pt.: „Mój ulubiony wiersz”. Utalentowani recytatorzy występowali na żywo przed dyrektor szkoły p. M. Kwaśniewską,  swoimi rówieśnikami i zaproszoną kl. V, prezentując wiersze:

J. Brzechwy – „Dzik” , „Lis” i „Katar”, J. Tuwima „Murzynek Bambo”, T. Kubiaka „Wieczór wigilijny” oraz wiersz nieznanego autora o bocianie.

Występy wszystkich uczestników zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz nagrodami,  gdyż wykazali się dużym talentem aktorskim, zachwycając i małych i dużych widzów.

Cieszymy się, że dzieci oraz rodzice tak licznie wzięli udział w organizowanych konkursach i serdecznie zapraszamy do kolejnych.