szkola3
szkola3

Plebiscyt Edukacyjny. Nasza szkoła w etapie wojewódzkim

  • Post category:Aktualności

Trwa kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego  organizowanego przez gazetę codzienną „Nowiny”. Po raz kolejny zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureaci zostają wyłaniani w wyniku  głosowania, które jest prowadzane na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola aż po wyższą uczelnię. 

W czwartek, 24 listopada poznaliśmy zdobywców tytułu Nauczyciel Roku oraz Przedszkole Roku i Szkoła Roku w miastach i powiatach naszego regionu. Laureaci awansowali do wojewódzkiego finału, w którym na zwycięzców czekają główne tytuły i nagrody finansowe.

Miło nam poinformować, że awans do etapu wojewódzkiego w kategorii Szkoła Roku  uzyskała Szkoła Podstawowa w Rudce im. Ignacego Krasickiego , zdobywając  największą ilość głosów i to ona reprezentuje powiat przeworski w kolejnym etapie.

 Szkoły, które w każdym mieście i powiecie zdobyły  najwięcej głosów, otrzymują:

  • tytuł Szkoła Roku w mieście lub powiecie,
  • dyplom przygotowany do ekspozycji wręczany podczas wojewódzkiej gali plebiscytu,
  • zaproszenie dla reprezentanta szkoły  na wojewódzką galę plebiscytu awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu
  • voucher na promocję szkoły na łamach „Nowin” i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł.

Trwa także głosowanie w wojewódzkich kategoriach Dyrektor Roku, Nauczyciel Akademicki Roku i Uczelnia Roku. Zwycięzców poznamy we wtorek, 13 grudnia 2022r. . W kategorii Dyrektor Roku nominowana jest Monika Kwaśniewska- dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudce.

 

szkola szkola2